• Corrosioon Free™ Formula 3000 otstarve?
  Corrosioon Free™ Formula 3000 on lisanditega inhibiitor, mis peatab juba alanud roostetamisprotsessi ja kaitseb metallosi ja -konstruktsioone edasise roostetamise eest.

 

 • Milles seisneb Corrosion FREE eripära?
  Formula 3000 + CSC850 on puhas, läbipaistev, ilma tilkadeta, lahustiteta, lõhnatu, mittemürgine, superõli-metallikonditsioneer, millel on libisevad ja imbuvad omadused - kõik ühes retseptis. See ei ole hermeetik, mis hoiab kinni niiskust, ega õliaerosool, mis lagundab kummit, kahjustab plasti ja kipub olema määrdunud ja niiske. Corrosion FREE sisaldab aktiivseid niiskustõrjeaineid, mis kestavad kuni 18 kuud. Et see on puhas ja läbipaistev, võite seda näha, säilitades algse,  "tehasest tulnud" välisilme. See ei kuiva, ei eraldu ega koordu ning selle määrdeomadused säilivad lõputult.

 

 • Kas pärast Corrosion Free™ Formula 3000 töötlemist tekib plekke?
  Ei, Corrosion Free Formula 3000 ei nõrgu töödeldud pindadelt. Samas liigub vabalt üle töödeldud pinna, tungides väikseimatesse pragudesse ja tühimikesse, tõrjudes niiviisi niiskuse välja.

 

 • Kuidas toimib Corrosion Free™ Formula 3000 roostele?
  Kui Corrosion Free™ Formula 3000 satub roostetanud pinnale, tungib aine läbi roostekihi ja moodustab roostekihi alla kaitsekile. Tingimusel, et roostekihi all on metall.

 

 • Millal on kõige parem töödelda?
  Meie aastaaegasid (kevad, suvi, sügis, talv) iseloomustavad sagedased temperatuurikõikumised ja kõrge niiskustase, mis tekitab metallpindadele kondensaadi. Tekkinud niiskus tungib sõiduki kaitsmata pindadele, mis põhjustab nende pindade roostetamise. Korrosioonivastas töötlemist tasub teha kas kaks kuud enne, või kaks kuud peale tehnoülevaatust.

 

 • Kui tihti on vaja pindasid töödelda?
  Sõiduki kaitse tagamiseks on oluline töödelda inhibiitoriga Corrosion Free Formula 3000 - põhja üks kord 18 kuu jooksul ja auto siseõõnsusi üks kord 36 kuu jooksul. Töödelda on vaja täielikult, mitte mõnele kohale pritsida või kontrollida pindade olukorda. Eriti tähtis on seda teha seetõttu, et teede jäätumise ärahoidmiseks töödeldakse teid sööbivate kemikaalidega. Sõiduki korrapärane töötlemine inhibiitoriga Corrosion Free Formula 3000 kaitseb sõidukit mitte ainult niiskuse eest, vaid ka teedele kantud keemiliste ainete eest.

 

 • Kas töötlemist võib teha, kui sõiduk on märg?
  Loomulikult võib. Sest Corrosion FREE Formula 3000 üks omadusi on vee tõrjumine ja seda võib kasutada niiske ilmaga. Vesi tegelikult kiirendab Corrosion FREE Formula 3000 libisevaid omadusi, kuna see liigub kiiresti üle märgade pindade, et rünnata ja tõrjuda niiskust tihedates liitekohtades ja raskesti ligipääsetavates kohtades. Seejuures ei nõrgu Corrosion FREE Formula 3000 töödeldud pinnalt koos veega ära.

 

 • Kuidas valmistada auto põhi enne töötlemist ette?
  Enne töötlemist peseme kindlasti auto põhja ja rattakoopad. Sest kogunenud mustus ei võimalda kvaliteetset töötlemist. Loomulikult, kui auto on täiesti uus, siis autopesu ei ole nõutav ja auto omanik saab töötlemise hinnast 20% soodustust.

 

 • Kui ruttu saan hakata autot pesema?
  Autot võite pesta kohe pärast töötlemist. Erinevalt teistest korrosioonivastase töötluse meetoditest ei hoia Corrosion FREE niiskust kinni, see tõmbab selle sõna otseses mõttes välja, jättes endast maha korrosioonivastase inhibiitor-määrdekile.

 

 • Kas Corrosion FREE lõhnab? Kas Corrosion FREE on mürgine? Kas Corrosion FREE on tuleohtlik?
  Kõigile kolmele küsimusele on vastus EI. Corrosion FREE Formula 3000 töötati välja keskkonda arvestavalt. Sel puudub lõhn. See toode, mis ei lähtu USA Mürgiste ainete kontrolli seadusest ja mida ei kontrollita Kanada Töökeskkonna ohtlike materjalide infosüsteemis, kuna see ei kujuta endast ohtu tervisele ega ole tuleohtlik.

 

 • Millest on Corrosion FREE valmistatud?
  Corrosion FREE retsepti loomiseks kasutatakse arvukaid hästi puhastatud kemikaale. Erilisand CSC850 on Corrosion FREE jaoks ainulaadne ja annab sellele võimaluse kaitsta, libiseda, imbuda ja mitte tilkuda. Formula 3000 + CSC850 on meie "korrosioonivastane salarelv".